Webvalley se mění na Excavation!!!

Nejžhavější novinky ze společnosti Webvalley! Její zakladatelé již odmítají nadále bojovat o místo v krutém světě webového marketingu. Svůj dosavadní zisk nyní investují do rekvalifikačního kurzu bagrování a zakládají novou stavební společnost Excavation!

Nestavíme weby. Kopeme za Vás…

Apríl!!!

Prvního dubna jsme se s Lukášem a Vaškem vydali do centra bezpečné jízdy Libros v Ostravě-Přívoze. S kolegy jsme se totiž k Vánocům 2016 složili na poukaz „Řízení bagru na obřím pískovišti“, aby si šéfové vyzkoušeli taky trochu té manuální práce. Přece jenom je to trochu jiná mašina než starý známý Mac.

Pánové dostali slušivé vestičky a krátké proškolení, k čemu slouží všechny páčky v kabině řidiče. Jejich úkolem bylo vykopat si jámu a zase jí zakopat.

 

Po počátečních obtížích s nezvyklým množstvím páček, na které v Mercedesech s automatickou převodovkou nejsou zvyklí, se oběma podařilo vyhloubit si pěkný příkop. Dokonce se jim dílo zalíbilo natolik, že začali uvažovat o stavbě nového sídla Webvalley svépomocí…

Ukázalo se však, že dělnická profese není tak zajímavá, jak se ze začátku zdálo. Z plánovaných dvou hodin jsme nakonec využili jen hodinu. Ve Webvalley jsme totiž zvyklí pracovat rychle a efektivně!

Jízda na bagru není jediným zážitkem, který centrum Libros nabízí. V době naší návštěvy se zde konal policejní sraz a tréninky s těžkou technikou na terénním polygonu. Veřejnost si tady může zajezdit na Tatrovce, jeepu, hummeru nebo buggyně. Hlavní činností centra je však výuka bezpečné jízdy, odečet bodů a škola smyku.

 

Jedinou poskvrnkou jinak krásného, slunečného, zábavného i poučného dne byla skutečnost, že centrum Libros inzerovalo na poukazu možnost účasti nás, diváků. Ve skutečnosti si však tito diváci musí zakoupit vstup a bezpečnostní vesty za 150 Kč na osobu. Vesty přitom dostávají bagristé půjčeny v ceně poukazu, takže by mohly být bez problémů zapůjčeny také divákům. Kvůli této nesmyslné podmínce může reálná cena poukazu i několikanásobně stoupnout! A za to od nás dostávají palec dolů…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *